Dizi starları arıyoruz!

0 Comments

Dizi starları arıyoruz!

Dizi oyuncusu başvuru yapan tüm adaylara projelerde yer alma olanakları tanıyan ajansımız, her yaş aralığı oyuncuları kabul etme hususunda ise hassas davranıyor! Bu noktada kendine güvenen, tip ve fizik bakımından uygun, aynı zamanda oyunculuk tecrübesi almış veya tecrübeye açık olan kişileri kadrosuna dahil eden firmamızın bir parçası olmak ister misiniz? Kanal D, Star TV, Fox TV, ATV, Show TV, TRT, TV 8 gibi önemli kanalların tamamına oyuncu sunumlarını yapmak ve önde gelen projelerde boy gösterme şansını hemen elde edin.

Cast oyuncu konumunda pek çok oyuncu seçimini yapan ve önem gören projelerde yer alma fırsatları tanıyan firmamız, böylesi bir çalışma ile beraber üstün bir hizmet avantajını ise ele alma şansları vermektedir. Türkiye’de marka değerini koruyan ve gittikçe daha iyiye doğru ilerleyen firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber bu hizmet standartlarını doğrudan ele alma şanslarını da sunmaktadır. Birbirinden kaliteli ortamlar yaratan ve sizlere dizi oyuncusu başvuru yapma imkanlarını tanıyan firmamıza bir tık kadar uzaklıktasınız!

Ajansımıza yeni yüzler arıyoruz!

Cast oyuncu kimliğini elde etmiş ve projelerde yer alma imkanları tanıyan herkese çeşitli fırsatlar sunan firmamız, bu alanda ise Türkiye’nin en donanımlı ajansı konumunda yer alıyor. Kendinizi ispatlamak ve çeşitli projelerde test etmek istiyorsanız hemen tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Lider faktörünü elden bırakmayan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber her daim daha iyiye gitmenize de yardımcı olmaktadır.

Sizlere dizi oyuncusu başvuru üzerinden sadece dizi projelerine değil, aynı zamanda ise sinema ve reklam projelerine de dahil olma avantajları sunuyoruz. Böylelikle önde gelen bir oyuncu adayı olarak kendinizi denemek ve öne çıkan projelerde tecrübe edinme durumu fazlası ile söz konusu! Tüm bu hizmet seçeneklerini ışık hızında sunan ve sizleri çeşitli projelere aktaran ajansımızın bir parçası olmak artık fazlası ile kolay! Cast oyuncu adı altında bizlere başvuru formunu ve fotoğraflarınızı iletin.

Etiketler: ,