Meleklerin Aşkı Dizisi

0 Comments

Meleklerin Aşkı Dizisi

Show TV ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan ve yaza damgasını vurması beklenen iddialı romantik komedi dizilerinden biri olan Meleklerin Aşkı dizisi oyunculuk ajansları alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ersoy Güler’in hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği dizi, her yaştan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyor.

Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın ve Toygan Ayanoğlu’nun birlikte rol aldığı dizi yakında değişik ve eğlenceli hikâyesiyle seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yağmurlu bir günde annesi tarafından bir huzurevinin önüne bırakılan bir bebeği huzurevinde kalan yaşlılar bulur ve ona sahip çıkarlar. Huzurevi sakinleri bebeğe yağmurlu bir günde terkedildiği için Yağmur (Berkay Hardal) adını vermiştir. Büyüdükçe sevgi dolu, merhametli ve zeki bir adam olan Yağmur, büyük kızı ve damadına sinirlenip huzurevinde kalmaya başlayan Rukiye’nin (Oya Başar) kızı Melek’e (Gülper Özdemir) ilk görüşte âşık olur. Rukiye huzurevinden ayrıldıktan sonra büyük kızı ve damadının çocukları için bakıcı aradığını öğrenir ve Yağmur’u işe aldırır.  Yağmur’un kızıyla evlenmesini isteyen Rukiye, kızının da ona âşık olabilmesi için türlü oyunlar çevirir. Evin eniştesi Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) ise Melek için düşündüğü damat adayının Yağmur’la uzaktan yakından alakası yoktur. Necmettin, Melek’i zengin iş ortağıyla evlendirme hayalleri kurar.

Usta isimlerin kadrosunda yer aldığı Meleklerin aşkı dizisi oyuncu alımları her yaştan, kadın, erkek ve çocuk bütün oyuncu adaylarının başvurularına açık. Tecrübeli veya tecrübesiz bütün oyuncu adaylarının rol alması dahilinde birçok şey öğrenebileceği usta isimlerin rol aldığı dizi yoğun bir şekilde yeni yüzler arıyor. Meleklerin Aşkı dizisi oyuncu alımlarına katılmak için her yaştan ve cinsiyetten oyuncu adaylarının yapması gereken tek şey ajansımızın internet sitesindeki online başvuru formunu eksiksiz doldurarak güncel çekilmiş fotoğraflarıyla ajansımıza başvuruda bulunmak.

Yeteneklerine güvenen, oyunculuk dersi almadan da bu alanda yetenekli olduğuna inanan, televizyona yakışacağını düşünen ve kendine güvenen bütün oyuncu adaylarının, yeni yüzlerin Meleklerin Aşkı dizisinde oynayabilmek için oyuncu ajansları alımları başvurularını ajansımızdan yapmaları halinde kendilerine en uygun rollerde seçmelere katılmaları için başvuruları titizlikle incelenecektir.

Related Posts