Sıla Dizisi Oyuncu Alımları

0 Comments

Sıla Dizisi Oyuncu Alımları

ATV ekranların milyonları peşinden sürükleyen Sıla Dizisi oyuncu alımları devam etmektedir. Sıla Dizisinde oyunculuk yapmak isteyen tecrübeli ya da tecrübesi adaylar fark etmeksizin dizide yer alma şansına sahiplerdir. Oyuncuların kamera önü tecrübesi kazanabilmek için sadece başvuru formunu gereken ciddiyeti göstererek özenli bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Cast ajans başvurularını takip ediniz.

Sıla Dizisinde başrol oyuncuları Cansu Dere ve Mehmet Akif Alakurt ‘tan oluşmaktadır. Dizide oldukça acıklı bir aşka hayat veren ikiliye; Zeynep Eronat, Devrim Saltoğlu, Fatoş Tez ve Menderes Samancılar gibi oyuncular eşlik etmektedir. Sıla Dizisinin yönetmenliğini ilse Gül Oğuz ve Yasin Uslu ikilisi gerçekleştirmektedir. Most Production yapımında çekilen Sıla Dizisinde rol almak oyunculuk kariyerine yeni başlayacak olan adaylar için yapılabilecek en iyi tercihlerin başında gelmektedir. Öncelikle Sıla Dizisinin ilerideki bölümlerinde yer alan oyuncular tecrübeli isimler sayesinde kendi oyunculuklarını geliştirebileceklerdir. Üstelik oyuncu adayları portföylerine Sıla Dizisini de ekleyerek mesleki itibarlarını artırmak şanslarına da sahiplerdir.

Sıla Dizisi Konusu

Acıklı ve efsanevi bir aşk hikâyesini konu alan Sıla Dizisi Mezopotamya topraklarında geçmektedir. Sıla, İstanbul’da oldukça iyi yaşam şartları ile büyümüş bir kızdır. Evlatlık olarak onu alan aile İstanbul’un en zengin ailelerinden biridir. Sıla hayatından oldukça memnunken işin içine gerçek ailesi girecektir. Annesinin ölüm döşeğinde olduğu yalanı ile onu doğduğu yere getiren abisi ve babası aslında Sıla için değişik planlar içerisindedir. Sıla’yı berdel olarak Boran Ağa ile evlenmek zorunda bırakan ikili, genç kızın hayatının temelden değişmesine neden olmuşlardır. Sıla artık hiç tanımadığı bir şehirde hiç tanımadığı kocası işe birlikte yaşamak zorunda kalacaktır. Ancak hiçbir şeyden kolayca vazgeçmeyen Sıla kaçmak için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir. Genç kızın kocası Boran’a âşık olmasından sonra ise artık her şey için çok geç olacaktır. Sıla Dizisinin başarısı diziye yeni yüzleri almayı gerektirmiştir. Sıla Dizisinde oyunculuk yapmak için oyuncu adayların diziye özel olarak hazırlanmış olan formu doldurarak göndermeleri gerekmetkedir. Oyuncu adaylarının form doldurduktan sonra geri dönüş almayı beklemekten başka bir şey yapmalarına gerek yoktur.

Related Posts