Eczacıbaşı reklamlarına yeni oyuncular aranmaktadır!

0 Comments

Eczacıbaşı reklamlarına yeni oyuncular aranmaktadır!

Eczacıbaşı reklam filmlerinde yer alan bir oyuncu olarak para kazanmak ve Türkiye’de şöhret elde etmek ister misiniz? reklam ajansları başvuru üzerinden yeni star adayları yetiştirmeyi amaçlayan firmamız, her yıl birçok reklam yıldızını Türkiye’ye kazandırmayı başaran nadir firmalar arasında gösterilmektedir. Sizlere uygun projeleri keşfedebilmek ve daha sonrasında sunumlarınızı yapabilme konusunda da yardımcı olabilmekteyiz.

Her geçen gün yeni oyuncu adaylarına şans tanımak ve aynı zamanda öne çıkan bir aday olmanıza imkan vermek bakımından çalıştığımız gibi, oyunculuk ve modellik ajansları olarak kendimizi hep bir adım ileri noktalara çekmekteyiz. Hemen siz de en kaliteli projelerin yıldızı olabilmek ve aynı zamanda önde gelen çalışmalarda yer almak adına bizleri tercih etmekten geri kalmayın. sunulan bu imkanlar sayesinde ise reklam ajansları başvurusu üzerinden pek çok yıldız yetiştirmeyi başaran firmamız, 20’den fazla menajerle kendi altyapısında çalışan ilk ve tek ajans konumunda yer alıyor.

Kaliteli projelerde kendinizi gösterme imkanları!

Oyunculuk ve modellik ajansları kadrosunda yer alarak pek çok projede önde gelen oyuncu adayı olma fırsatlarını sizlere aktarmaktayız. Bu tip bir çalışma ile beraber artık tanınan bir yıldız olabilmeniz hususunda ise önünüzde herhangi bir engel kalmayacak. Doğrudan başvuruları tamamlamak ve bu tip bir çalışma ile beraber öne çıkan oyuncu adayı konumuna ulaşabilmeniz noktasında sizlerin destekçiyiz.

Reklam ajansları başvurusu kapsamında ise kendinizi gösterebilmeniz ve aynı zamanda önde gelen projelerde yer almanızı sağlamak bakımından buradayız! Birbirinden kaliteli projelerde yer alma fırsatları tanıyan ajansımız, bu noktada ise sizlere hitap eden ve tip özelliklerinize uyum sağlayan projelerin tamamında yer alma olanaklarını sağlıyor. siz de hemen kadromuza dahil olabilmek adına bizi tercih edin, böylelikle oyunculuk ve modellik ajansları kadrosunda yer alan bir yıldız olma fırsatlarına ise doğrudan erişebilmenin keyfini sürün.

Related Posts