Dizilere yeni oyuncular kazandırıyoruz!

0 Comments

Dizilere yeni oyuncular kazandırıyoruz!

2017 yılı itibariyle dizi başvurusu yapan tüm adayların başvuru formlarını dikkatle inceleyen ve istihdam ortamı yaratan firmamız, bu sayede marka değerini giderek daha üst pozisyonlarda tutmayı hedeflemektedir. Lider çalışmaları ve öncü hizmetleriyle beraber Türkiye’de pek çok ajansa nazaran, yılda 50’den fazla oyuncuyu çeşitli projelerde yer alabilmeleri bakımından yönlendiriyoruz. Güler yüzlü hizmeti tarafınıza sunmak ve aynı zamanda marka değerinizi yükseltebilmek bakımından sizlere bir tık uzaklıktayız!

Hemen siz de oyuncu başvurusu ve modellik için bizimle iletişime geçin! Türkiye genelinde yer alan farklı şubeleri ile beraber sizlere doğrudan kendi bünyemizde yer alma şansları sunuyoruz. Başvuruları yaparken birkaç farklı fotoğraf göndermeyi ihmal etmemelisiniz! Daha sonrasında ise ajansımıza uygun görülen isimleri şubelerimize çağırıyor, asistanlarımız tarafından profesyonel fotoğrafları çekilerek çeşitli projelere sunumlar gerçekleştiriliyor. Oyunculuğunuza veya yakışıklılığınıza / güzelliğinize güveniyorsanız, dizi başvurusu yaparak siz de kadromuzda yer alma imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Oyunculuk eğitimleri de sunuyoruz!

Kendi atölye çalışmalarımız ve usta eğitmenlerimiz ile beraber sizlere aynı zamanda oyunculuk eğitimleri de veriyoruz. Tecrübesiz oyuncu adayları için dev fırsat olarak sunulan bu hizmet, siz değerli kitlelerce taktir toplamayı başardı. Artık oyuncu başvurusu yapacak olan pek çok adayın öne çıkmasını sağlamak ve kaliteli projelerde yer alabileceği ortamlar yaratabilmek bakımından buradayız! Hemen siz de bizimle iletişime geçebilir, bu sayede çeşitli projelerde yer alma olanaklarına doğrudan sahip olabilirsiniz.

Türkiye’de pek çok oyuncu adayının, dizi projelerinde yer alabilmek açısından “dizi başvurusu” yaptığı bilinmektedir. Bu hizmetleri uzunca süredir tarafınıza ulaştırma konusunda kendisini geliştiren firmamız, çıtasını hep bir adım ileri seviyeler de tutmak ve sizlere istihdam yaratabilmek açısından emin adımlar atmaktadır. Siz de tüm bu hizmet olanaklarını ele alabilmek ve aynı zamanda çeşitli projelerde kendinizi gösterebilmek açısından hemen oyuncu başvurusunu tarafımıza iletmekten geri kalmayın. Bir tıkla başvuru ortamları hazırlıyor, sizleri ön plana çıkartıyoruz.

Related Posts