Ankara ajansımıza davetlisiniz!

0 Comments

Ankara ajansımıza davetlisiniz!

Ankara film ajanslarına başvuru yapmak isteyen tüm adayları ön plana çıkartmak ve onlara bu sektörde kalıcı bir meslek edinme fırsatı sunabilmek açısından buradayız! Alanının lideri konumunda yer alan firmamız, bu alanda sağlanan hizmetlerle beraber standartların çokça üstüne tırmanmayı başarmıştır. Sektörel anlamda ise model ve oyuncu olmak isteyen tüm adaylara kapılarını açan firmamız, sizlere sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak bünyesinde yer alma fırsatları vermektedir.

Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve kaliteli bir hizmetin kapılarını aralayabilmek açısından tercih ortamı yaratmayı ihmal etmeyin. Ankaradaki en iyi ajanslar konumunda lider olan firmamız, bugüne kadar 100’den fazla oyuncusunu projelere kazandırmıştır. Ankara’da çekilen Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisine ve sinema filmlerine oyuncu sağlayan ajansımız aynı zamanda Deniz Yıldızı ve Beni Affet gibi dizilere de oyuncu sunmuştur. Ankara film ajanslarına başvuru için hemen bizi tercih edine ve farkı hissedin!

Başvuruları bir tıkla tamamlayın!

Ankaradaki en iyi ajanslar olarak sizlerden gelen başvuru formlarını titizlikle inceliyor, daha sonrasında ise kadromuza müsait gördüğümüz isimleri ajansımıza davet ediyoruz. Öncelikle başvuru formunu doldurun ve mail olarak tarafımıza ulaştırın. Oyunculuk tecrübeniz yok ise ajansımız bünyesinde düzenlenen atölye çalışmaları ile beraber kadromuzda yer alan isimlerin tamamına tecrübe ve eğitim alabilme şanslarını da sağlamaktayız.

Böylesine donanımlı bir ajansın parçası olabilmeniz ve aynı zamanda Ankara film ajanslarına başvuru yapabilmeniz bakımından bizlerle iletişime geçmekten geri kalmayın. Alanında lider olan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber sektörün öncüsü olarak görülmüştür. Her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi olan ajansımız, bu alanda ise kıstasını daha ileri seviyeler de tutmayı başarıyor, sizlere doğrudan Ankaradaki en iyi ajanslar konumunda yer alabilme fırsatları vermeyi de ihmal etmiyor. Bir tıkla bizi tercih edin, doğrudan ajansımızın kadrolu ismi olabilme şanslarına ulaşın.

Related Posts