Ajanslara başvuru nasıl yapılır?

0 Comments

Ajanslar başvuru konusunda sizlere net bilgiler sunan ve aynı zamanda Türkiye’nin en iyisi konumunda yer alan firmamız, her geçen gün çıtasını arttırmaya ve bu alanda kitlelere öncü hizmetler sunmaya devam etmektedir. Kalitesiyle göz dolduran ve sizleri çeşitli projelere sunmaktan geri kalmayan ajansımız, bu alanda boy göstermenizi kolaylaştırıyor, sektörel anlamda ise pek çok projenin aranan yıldızı olmanıza yardımcı oluyor.

Alanının lideri konumunda yer alan casting ajanslarımız, Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet sunan bir kuruluş olarak görülmektedir! Hemen siz de başvuruları gerçekleştirmek ve ajansımıza doğrudan kayıt yaptırabilmek adına bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin, sektörün 1 numarası olan ajansımızın güvencesi altında yer alın! Sizleri projelere sunabilmek ve bu alanda olanaklar sağlama konusunda çalışan firmamız, çıtasını hep bir adım önde tutmak ve sizlere pek çok projede yer alabilme fırsatları vermek adına da eşsiz bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

Casting ajansımıza başvurular ücretsiz!

Casting ajanslar olarak sizlerden gelen başvuruları kesinlikle ücretlendirmiyor, proje olduğu vakitlerde ise %20 ila %30 arasında değişen komisyonlar alıyoruz. Bu sayede sizlerin ekstra ödemeler yapmasına gerek kalmayacak ve ajansımız bünyesinde kadrolu oyuncu olabileceksiniz. Dizi, reklam ve sinema projelerinin aranan yıldızı olabilmek, birçok projede boy gösterebilmek adına hemen siz de tercihlerinizi bizlerden yana tutmayı ihmal etmeyin.

Sizleri pek çok proje ile doğrudan buluşturabilmek ve ajanslar başvurularınızı değerlendirmek adına buradayız! Artık ajansımıza kayıt yaptırmak ve bu alanda ise çeşitli projelerde yer almak olabildiğince basit bir hale dönüşüyor! Kaydınızı hemen tamamlayabilir, böylelikle birçok projede aranan yüz olabilir ve aynı zamanda Türkiye’nin en iyi oyuncularından bir tanesi olabileceğiniz hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Sizleri çeşitli projelere sunabilmek ve aynı zamanda casting ajanslar olarak çalışmalar sağlamak amacıyla emin adımlar atıyor, alanının lideri konumunda yer alıyoruz.

Related Posts