Survivor’da Dün Akşam Neler Oldu?

0 Comments

Survivor yayınlandığı günden itibaren en çok ilgi gören yarışma programı olmuştur. TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yayınlandığı günden bu ayan izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği yarışma rating listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Bununla birlikte izleyiciler samimi ve heyecan dolu bir program olarak gördükleri Survivor’ı merakla takip etmektedirler. Birçok yarışma programı içerisinde farklı bir formata sahip olan yarışma aynı zamanda yarışmacı kadrosu ile de göz doldurmaktadır.

Yarışmacılar programda format olarak iki gruba ayrılmıştır. Gruplar ünlüler adası ve gönüllüler adası şeklindedir. Ünlüler adasında geçmişte ve hala profesyonel anlamda spor yapmakta olan milli sporcular bulunmaktadır. Bu sporcular milli atlet Sema Aydın, futbolcular İlhan Mansız ve Serhat Akın, milli boksörlerimiz Sabriye Şengül ve Âdem Kılıçcı, oyuncu Furkan gibi isimlerdir. Gönüllüler adasında ise yine birçok başarılı isim yer almaktadır. Bunlar Elif, Ogeday, Gökhan, Berna Keklikler gibi isimlerdir.

 

 

Yarışmacılar haftanın üç günü çeşitli oyunlarda yarışmakta ve değişik ödüllerle ödüllendirilmektedirler. Bu ödüller yapım tarafından hazırlanmakta olan Panama gezisi, yemek ödülleri, dünyaca izlenen maçlar, masaj ve banyo imkânı ödülleri gibi ödüllerdir.

Dün akşam bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran program çok heyecanlı ve sürükleyici sahnelere tanıklık etmiştir. Yarışmalarda hazırlanan parkurlar güç, hız ve kondisyona dayalı parkurlardır. Dün akşam yayınlanan bölümde yapımın hazırladığı parkurda içerisinde hem güç hem hız hem de su sporu gerektiren bir platform olmuştur. Yarışmalar başlama noktasından koşarak ilerlerken birçok engeli aşarak bitiş noktasına gelmeye çalışmışlardır. Bu aşamada yarışmacılardan Ogeday yarış esnasında kaburgasını platforma çarpmış ve zarar görmüştür. Biraz dinlendikten sonra oyuna tüm gücüyle devam etmiştir. Gecenin ödülünün aile ile iletişim olması da yarışmada nabzı artırmıştır. Ödülü kazanmak için büyük hırs yapan Sema Aydın’da gecenin yıldızı olmuştur. Yarışmanın son aşamasında topu deliğe sokma platformunda tansiyonlar zaman zaman yükselmiş ve heyecan giderek artmıştır. Belirleyici olan bu nokta tüm yarışmacıları ayağa kaldırmış ve takım arkadaşlarının başarısı için tüm oyuncular seferber olmuşlardır. Gece sonunda gönüllüler takımı başarılı olmuş ve aile iletişim ödülünü almaya hak kazanmışlardır.

 

 

Related Posts