Reklam ve dizi ajansımızın kadrosunda yer alın!

0 Comments

Reklam ve dizi ajansımızın kadrosunda yer alın!

Reklam ajansı başvuru formu üzerinden sizlere bir meslek edinme fırsatı tanıyan ve herhangi bir yaş sınırlaması olmayan ajansımıza katılmak ister misiniz? bu alanda sektörün 1 numarası konumunda yer alan firmamız, alanında ise birçok kişi tarafından ortak tercih olarak görülmektedir. Hemen siz de ajansımıza kayıtları gerçekleştirebilir, bu sayede birçok projede aranan yıldız olma şanslarına doğrudan dahil olabilirsiniz.

Dizi ajans başvuru formu üzerinden sizlere çeşitli istihdam ortamları yaratan firmamız, bu noktada ise kitlelerce öncü bir konuma ulaşmıştır. Alanında lider olarak üstün bir çalışma ortamı yaratan ve birçok oyuncu adayı tarafından ortak tercih konumunda yer alan firmamız, sizlere dizi, reklam ve sinema projelerinde yıldız olma şansları vermekten de geri kalmıyor. Hemen siz de bir tıkla başvuruları gerçekleştirebilmek açısından bizi tercih edebilir, bu sayede reklam ajansı başvuru formu üzerinden başvurularınızı değerlendirebilirsiniz.

Dizilerin yıldızı olma fırsatı!

Dizi ajans başvuru formu üzerinden oyuncu adaylarına çeşitli dizi projelerinde yer alma imkanları sağlıyoruz. Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT, ATV, TV 8 gibi önemli kanallarda yer alan dizilerin yıldızı olmak ister misiniz? bu yıl İçerde, Poyraz Karayel, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi önemli projelere oyuncu sunan firmamız, 20’den fazla oyuncusuna “dizi oyuncusu” olma şansları tanımıştır.

Bu sayede artık bir yıldız olmak ve aynı zamanda aranan yüz konumuna ulaşabilmek oldukça kolay! Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanın, bu sayede reklam ajansı başvuru formu üzerinden reklam projelerinde de yer alma imkanları elde edin. Reklamların en büyük avantajı ise 1 ila 2 iş günü kadar çalışıp, minimum 2 bin TL’ye yakın para kazanma olanakları tanınmasıdır! Bu yüzden pek çok oyuncu adayı doğrudan reklam filmlerinde oynamak ve kendilerini göstermek amacıyla bizleri tercih etmektedir. Dizi ajans başvuru formu üzerinden hemen iletişiminizi gerçekleştirin ve kadromuza kayıt olabilme imkanlarına sahip olun.

Related Posts