Payitaht Abdülhamid Dizisi Oyuncu Elemeleri

0 Comments

Osmanlı İmparatorlu en uzun süre ayakta kalmış olan çok uluslu devletlerden biridir. 16. ve 17. Yüzyıllarda dünyanın en güçlü imparatorluğu haline gelen Osmanlı Devletinin çok sayıda padişahı olmuştur. Bu padişahlardan birisi de en zeki ve 33 yıllık hüküm sürmüş olan Sultan Abdülmecid’in oğlu Osmanlı Devleti’nin 34. Padişahı olan Sultan II. Abdülhamid Han’dır.

Sultan Abdülhamid Han tahta çıktığında çok akılcı ve gerçekçi bir politika izleyip bunalımda olan Osmanlı Devleti’ni bu bunalımdan çekip kurtarmış ve yeniden ayağa kaldırmıştır. Sultan Abdülhamid Han Batı’ya yenilikle Doğu’ya ise İslamcılık politikasıyla yaklaşıp Osmanlı devletinin yıllarca yıkılmadan kalmasını sağlamıştır. Bu süreci anlatan dizi ise her Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşan Payitaht Abdülhamid dizisi olmuştur. Bu dizi çok izlenilen ve reyting rekorları kıran bir dizi olarak bilinmektedir. Eğer tarihimizi bizlere anlatan bu muhteşem dizi de rol almak isterseniz öncelikle Payitaht Abdülhamid oyuncu seçmeleri için başvuru yapmanız gerekecektir. Bu başvuruyu nereye nasıl yapacağız diye düşünebilirsiniz ama fazla düşünmenize gerek yok. Her dizide olduğu gibi Payitaht Abdülhamid oyuncu seçmeleri için Abdülhamid oyuncu cast ajanslarına ister bizzat kendiniz giderek isterseniz de internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Böylelikle iyi bir oyuncu olma yolunda ilk adımı atmış olacaksınız. Bu dizide oynamak ileride oyunculuk kariyeriniz içinde bir artı olacaktır. Diziyle ilgilenen yapımcı ve yönetmenler oyuncuları birlikte çalıştıkları Abdülhamid oyuncu cast ajansları aracılığıyla seçmektedirler. Abdülhamid dizisi oyuncu seçmeleri başta kolay gibi görünebilir fakat oyuncu olmak için bazı yeteneklere sahip olmanız gerekiyor. Sahip olacağınızı bu yeteneklerin yanında fiziksel olarak da aranan role uygun olmanız gerekmektedir. Cast ajansına yaptığınız başvuru kabul edildiğinde Abdülhamid dizisi oyuncu seçmeleri için yetkili kişiler size bir teklifte bulunacaklardır. Bu teklif geldiğinde artık seçmelere katılmak için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Bu dizide rol almak tarihimizi insanlara yansıtmak açısından gerçekten çok gururlandırıcı bir şey olacaktır. Siz de yeteneklerinize ve kendinize biraz da olsa güveniyorsanız fazla geç kalmadan işini iyi yapan, güvendiğiniz bir cast ajansına başvuru yaparak ilk adımınızı atabilirsiniz.

Related Posts