Mama reklamında oynayacak bebek oyuncu aramaktayız!

0 Comments

Mama reklamında oynayacak bebek oyuncu aramaktayız!

Reklam ajansları bebek olarak 2017 yılında çekilecek Aptamil reklamlarına oyuncu arıyoruz! Geçtiğimiz dönem Aptamil reklamları için 3 farklı bebek seçen ve daha sonrasında onları HBO projelerine kazandıran firmamız, uluslararası çalışmalar ile beraber Türkiye’de marka değeri elde eden nadir firmalar arasında gösterilmektedir. Sizler de bu alanda kaliteli çalışmaları ele almak ve aynı zamanda marka değerini sürdüren firmamızın bir parçası olabilmek adına hemen bizleri tercih etmekten geri kalmayın.

Ajans basvurulari yapan adaylar için kadrosunda yer alma imkanları tanıyan ve bu çalışmalar ile öne çıkan firmamız, Türkiye standartlarında ise birçok oyuncu adayı tarafından taktir edilmektedir. Bu sayede ise öne çıkan projelerin tamamında yer almanıza yardımcı olmak adına çalışıyor, aynı zamanda ise sizler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her yaş grubuna hitap eden departmanlar açan ve aynı zamanda sizlere kaliteli bir ortam yaratan firmamız, reklam ajansları bebek olarak çıtasını daha üst alanlara taşımayı ihmal etmemektedir.

Reklam projelerinde yer alan bebeklerin önü açılıyor!

Geçtiğimiz dönemlerde reklam projelerinde yer alan pek çok bebek, bu yıl dizi ve filmlerde rol alma şansları elde ettiler. Her zaman sizlerin önünü açmaya odaklanan ve doğru çalışma prensipleriyle kaliteli bir ortam zemini yaratan firmamız, ajans basvurulari üzerinden sizlere ajansımız kadrosunda yer alabilme olanakları tanıyoruz.

Doğru çalışma olanaklarını sunabilmek ve aynı zamanda var olan projelerin tamamında boy göstermenizi sağlamak açısından çalışıyoruz. Böylelikle reklam ajansları bebek departmanında yer alan bir oyuncu adayı olarak kendinizi gösterebilecek ve birçok projede yer alabilme olanaklarına sahip olacaksınız. Türkiye’de önemini sürdüren firmamız, siz değerli bireylerin çocuklarını güvenle kaydettirebileceği ortamlar hazırlamak ve ajans basvurulari üzerinden yeni oyuncu adaylarına istihdam ortamları yaratmak adına günden güne kendisini geliştirmektedir. Bir tıkla başvurunuzu yapabilir, siz de doğrudan ajans kadromuza dahil olarak kendinizi gösterme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Related Posts