Dizi oyuncusu olma fırsatı bir tık uzağınızda!

0 Comments

Dizi oyuncusu olma fırsatı bir tık uzağınızda!

Dizi oyunculuk başvurusu yapmak isteyen adaylara çeşitli hizmet olanakları sunan firmamız, bu noktada sizlere hep bir adım ön planda yer alma şansları vermektedir. Türkiye’de birçok oyuncu, bizimle çalışmak ve aynı zamanda kadromuzda yer alabilmek açısından başvuru formlarını tarafımıza iletmektedir. Sektörde pek çok yapımcı ile ortak çalışmalar yürüten ajansımız, bu alanda yapmış olduğu devasa çalışmalar ile lider tavrını elden bırakmamaktadır.

Siz de ajans oyunculuk başvurusu yaparak bizlerin bir parçası olabilir, 24 saat boyunca sunumlarımızın tamamından faydalanma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Sizleri sektöre kazandırmak ve aynı zamanda yıldız olmanıza fırsat tanımak adına çalışan firmamız, yapmış olduğu devasa çalışmalar ile beraber alanında pek çok kişi tarafından taktir görmektedir. Bu sayede ise dizi oyunculuk başvurusunu tamamlayarak, siz de ajansımızda yer alan bir isim olabilir, birçok projeye doğrudan sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam ve sinema projelerine de sunumlarınızı gerçekleştirmekten geri kalmıyoruz.

20 yılı aşkın süredir lider ajans!

20 yılı aşkın süredir bu sektöre hizmet sunan ve binlerce oyuncuyu elinden geçiren ajansımız, bugüne kadar sektöre kazandırdığı isimlerle beraber “alanında en iyi” konumunu kazanmıştır. Yaptığımız çalışmalar ile beraber sizleri de öne çıkartmak ve aynı zamanda ajans oyunculuk başvurusu yapmanıza fırsat tanımak bakımından katkı sağlamaktayız. Sektörün öncüsü konumunda yer alan firmamız, en kaliteli hizmet olanaklarından faydalanabileceğiniz bir ortam yaratabilme konusunda da yardımcı olmaktadır.

Bu noktada ise dizi oyunculuk başvurusunu hemen gerçekleştirebilir, siz de ajansımızda “oyuncu” sıfatıyla yer alabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz olmanız hiç önemli değil; kamera yüzü olan herkese bu tip projelerde yer alma imkanları tanıyan ajansımız, çıtasını hep bir adım öne taşıma ve kaliteli projelerde yer alabilme olanakları sağlama hususunda da kendisini geliştirmektedir. Bu noktada ise bir tıkla kaydınızı tamamlamak ve ajans oyunculuk başvurusu yapmak adına bizi tercih etmeyi ihmal etmeyin.

Related Posts