Çocuk manken ve oyuncu aranıyor!

0 Comments

Çocuk manken ve oyuncu aranıyor!

Çocuk manken ajansı olarak bilindiği gibi artık birçok giyim ve çeşitli markalar, 10 ila 16 yaş arası kişileri kendi markalarının ana yüzü haline dönüştürmektedir. Geçtiğimiz yıl Koton markasının çocuk mankenlerini seçen firmamız, bu yıl yeni markalardan gelen talepleri değerlendirmek ve aynı zamanda kitlelerin öne çıkmasını sağlamak bakımından sadece bir mail kadar uzaklıkta! Hemen başvurularınızı yapabilir, siz de kadromuzda yer alabilirsiniz.

Çocuk mankenlerin yanı sıra çocuk oyuncu ajansı olarak da çalışan ve dizi, sinema, reklam projelerine sunum ortamları gerçekleştiren firmamızın bir parçası olmak ister misiniz? Kitlelerce önemli bir yere sahip olan firmamız, yapılan çalışmalar dahilinde ise üstün bir hizmet avantajından faydalanabileceğiniz ortamlar yaratmaktadır. Her geçen gün daha fazla iyiye giden ve yapılan çalışmalar ile beraber öne çıkan firmamız, Türkiye standartlarında ki marka değerini çok daha üst alanlarda tutabilmek için kendisini geliştirmektedir. Hemen siz de çocuk manken ajansı bünyemize dahil olarak, tüm bu hizmet politikalarından faydalanma şanslarına sahip olun.

Her yaş aralığı oyuncu ve modele ihtiyacımız var!

Özellikle çocuk oyuncu ajansı olarak önemli isimleri projelere kazandırmış ve son 10 yılın önde gelen starlarını keşfetmiş olan ajansımız, kıstasını her geçen gün daha ileri seviyeler de tutabilmek açısından kendisini geliştirmektedir. Bu denli bir hizmet ile beraber öne çıkabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise sorunsuz bir şekilde projelerde yer alan çocuklarınızın erken yaşta set tecrübeleri edinmelerine fırsat tanıyabilirsiniz.

Kıstasımızı daima daha ileri seviyeler de tutmak ve öne çıkabilmek açısından çalışmaktayız. Hemen siz de bir tıkla bizimle iletişime geçebilir, bu sayede sorun yaşamadan bir marka değeri oluşturabilmenin keyfini sürebilirsiniz. Alanında popüler olan firmamız, yapmış olduğu çalışmalar ile beraber sizlere üstün bir hizmet anlayışı sunmaktan da bir an olsun geri kalmamaktadır. Markamızı her geçen gün daha fazla arttırıyor, sizlere çocuk manken ajansı olarak donanımlı bir firmanın güvencesi altında olma şansları veriyoruz.

Related Posts