Avlu Oyuncu Alımları

0 Comments

Yapımını Limon filmin üstlendiği muhteşem kadrosu ile her hafta yeni heyecan ile izleyici karşısına çıkan Avlu dizisi yeni yetenekleri arıyor.
Yayınlandığı haftadan itibaren her bölüm ayrı ses getiren Avlu dizisi izleyicileri heyecanla bir sonraki haftayı bekliyor. Daha önce birçok ülkede yayınlanan ve aynı reyting ile izlenen Avlu dizisi uzun yıllardır sürüyor. Yüksek Aksunun yönetmen koltuğunda olduğu dizi hapishane hayatında yaşanan ilginç olayları izleyicinin bilgisine sunuyor. Farklı nedenler ile özgürlükleri bırak kadınların aynı hapishanede bir araya gelmesini konu alan Avlu dizisi izleyiciyi kendine bağlamayı başarmaktadır.

Hapishane içerisini anlatan dizi sağlam oyuncu kadrosu ile Star TV ekranlarında çıktıktan sonra her bölümde reytingleri alt üst ediyor. Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece’nin paylaştığı dizi profesyonel oyuncu kadrosuyla sezona damgasını vurdu. Bu başarılı yapıtı hayata geçiren yapımcı Hayri Aslan ve Yönetmen Yüksel Aksu ve projenin cast direktörü oyuncu temin etme işini cast ajans ımıza vermiştir. Profesyonel oyuncu kadrosunun oluşturulması cast ajansımızın büyük bir emeği ve yoğun çalışması sonucu oluşmuştur. Avlu dizisi oyuncu alımları için ajansımıza ulaşmanız ve gerekli bilgilerle başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Avlu dizisinde sizde kendi yeteneklerinizi Avlu izleyicilerinin beğenisine sunabilir ve sizde Avlu dizisi ile ünlüler kervanına katılmış olabilirsiniz. Yeteneklerinizi küçümsemeyin, ben yapamam demeyin sadece yapmanız gereken tek şey Avlu dizisi oyunculuk başvuru formunu eskizsiz doldurarak birkaç tane kaliteli fotoğrafınız ile başvuruyu tamamlamak olacaktır.
Her ünlü, her sinema dizi yıldızı size sunulan bu yoldan mutlaka geçmiş, çok kere başarısız olmuş ama inanarak şimdiki başarılarına ulaşmışlardır. Sizde bu kariyer planınıza Avlu gibi büyük bir projeyle adım atmak istemez misiniz? İlk projenizde ne kadar tecrübeli profesyonel oyuncuyla çalışırsanız gelecek başarılarınızı daha iyi adımlarla atma şansınız olacaktır. Kendisine güvenen bu yolda başarı yakalayacağına inanan her oyuncu adayının başvurularını bekliyoruz. Cast ajansımızın size sunduğu bu fırsatı kaçırmayınız. Ülkemizin her köşesinden yeni yüzleri ve yeni yetenekleri keşfederek başarılı projeler ile oyuncu adaylarını buluşturup seyirciye en kaliteli ve en profesyonel yapıtları izlemelerine destek olmak bizim işimizdir.

Related Posts