TV filmi ve sinema filmlerine no name yüzler aranıyor!

0 Comments

TV filmi ve sinema filmlerine no name yüzler aranıyor!

En iyi film ajansları olarak 2017 yılı itibariyle üstlendiğimiz 5 farklı sinema filmi projesinin oyuncu kadrosunu oluşturacağız! Sizlere bu alanda şans tanımak ve tanınan bir oyuncu konumuna ulaşabilme fırsatları sunan ajansımız, kıstasını daha ileri seviyelere taşıyabilme konusunda kendisini geliştirmektedir. Bu denli bir çalışma ile beraber artık sinema filmi seçmelerine dahil olabilecek, aynı zamanda oyunculuğunuzu ispat etme fırsatlarına doğrudan erişebileceksiniz.

Bilindiği gibi birçok yeni star, bu sezon sinema filmleri sayesinde TV dizilerine transfer oldular! Biz de İstanbuldaki en iyi ajanslar olarak sizlerin önünü açmak ve sektör de kalıcı bir yer edinme fırsatlarını sunabilmek adına çalışıyor, bu alanda ise elverişli çalışmaları en kısa sürede siz değerli oyuncularımıza sunuyoruz. Türkiye’de önde gelen bir ajans olarak siz de kadromuzda yer alabilir, aynı zamanda en iyi film ajansları sayesinde oyunculuğunuzu ispat etme şanslarına doğrudan erişebilirsiniz.

20 yeni sinema filmi oyuncusuna şans tanıyacağız!

İstanbuldaki en iyi ajanslar kıyaslaması yapıldığı zaman marka değerini öne çıkartan ve aynı zamanda günümüzün en çok tercih edilen ajansı konumunda yer alan firmamız, her geçen gün bu alanda kıstasını daha ileri seviyelere taşımaktadır. Sektöre yeni isimler dahil edebilmeyi amaçlayan ajansımız, sizlere şans tanıyabilmek açısından kadrosunu genişletiyor, üstün bir hizmet politikasından faydalanma olanaklarını sağlıyor. Cast ajans başvuru linkinden sizde geniş cast kadromuzun bir üyesi olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra en iyi film ajansları konumunda ki lider tavrı ile sektöre yeni isimler sunmayı hedefleyen ajansımızın bir parçası olma şanslarını doğrudan ulaştırmaktayız. Türkiye standartlarında pek çok oyuncu adayı, bizlerin kadrosunda yer almak ve menajer sistemiyle çalışan ajansımızdan yeni rollere bürünebilmek adına başvuruları iletmektedir. Tip ve fiziksel özelliklerinizin yanı sıra eğitim / tecrübe gibi alanlara da değinen ajansımız, İstanbuldaki en iyi ajanslar olarak başvurularınızı mail adresine beklemektedir. Sektörün 1 numarası olarak siz de bizleri tercih edebilirsiniz!

Related Posts